Нові перспективи КУП НАНУ з міжнародними програмами студентського обміну

8 Листопада, 2017
sonata1.jpg

Оскільки Київський університет права НАН України дбає про своїх студентів, сприяє вивченню іноземних мов та допомагає здобути трудовий досвід, то 07 листопада 2017 року в приміщенні КУП НАН України за підтримкою професора, заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького відбулася презентація компанії “Соната” для студентів нашого вишу. Мета зустрічі – ознайомлення з міжнародними програмами студентського обміну на 2017-2018 роки.
    Компанія “Соната” заснована у 2002 році і програмами обміну студентами займається з 2004 року.
.

sonat3s.jpg

sonat2s.jpg

Варто зазначити, що програми обміну студентами надають учасникам можливість ознайомитися з культурами різних країн, вдосконалити рівень володіння іноземними мовами, збагатити особисті знання та отримати досвід життя та роботи за кордоном. Міжнародна студентська програма розрахована на літній період, тому не впливає на хід навчального процесу.
    В ході зустрічі представник компанії Чоловський Віталій зазначив основні вимоги до учасників програм обміну та відповів на запитання студентів.

sonat1s.jpg

Презентація представника компанії “Соната” та її змістовне наповнення викликала зацікавленість у студентів.

Завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів
                                                                                                                                Грінько А.А.