Нові видання КУП НАН України

24 Січня, 2011
Правова охорона винаходів та корисних моделей в Україні:
проблеми теорії та практики
      Монографія присвячена дослідженню актуальних питань теоритичного та практичного характеру, пов’язаних з цивільно-правовою охороною винаходів та корисних моделей в Україні. В роботі досліджуються діючі нормативно- правові акти, судова практика, вітчизняна та зарубіжна юридична література, законодавство іноземних держав та країн ЄС.

В монографії розглянута правова основа змісту винаходу та корисної моделі, ії суб’єкти та об’єкти. Досліджено питання гармонізації законодавства України та ЄС при врегулюванні правовідносин, що виникли, змінюються або припиняються по відношенню до винаходів і корисних моделей та виявлено спеціфіку захисту прав на вказані об’єкти.

Розраховано на науковців, аспірантів, магістрів, юристів-практиків і всіх, хто цікавиться правом інтелектуальної власності.

Міграція та міграційна політика

У книзі дано огляд основних закономірностей міжнародних міграцій та теоритичних підходів до їх пояснення, розвитку міграційних процесів у світі та в Україні, формування міжнародно-правових механізмів регулювання переміщень населення та міграційних політик окремих держав.

Навчальний посібник адресований студентам та аспірантам правникам, міжнародникам, економістам, політологам, управлінням, а також викладачам вузів, які торкаються проблем міграції при викладанні курсів різних суспільних наук.

В оформленні обкладенки використанні фотографії острова Елліс у бухті Нью-Йорка, де з 1882 до 1924 р. пройшли перевірку понад 12 млн. імігрантів, які прибували до Америки, а нині розташований музей іміграції.

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатися в бібліотеку

Київського університету права НАН України за адресою:

м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.