Нові видання КУП НАНУ

1 Липня, 2011
Правова охорона творів образотворчого мистецтва в Україні

Монографія присвячена дослідженню актуальних питань теоретичного та практичного характеру, пов’язаних з цивільно-правовою охороною творів образотворчого мистецтва в Україні. В роботі досліджуються діючі норматив¬но – правові акти, судова практика, вітчизняна та зарубіжна юридична література, законодавство іноземних держав та країн ЄС.
  В монографїї розглянута правова основа авторсько-правової охорони окре¬мих видів творів образотворчого мистецтва, авторські права художників, розпорядження майновими авторськими правами, тощо.   Досліджено питання захисту авторських прав, зокрема проблеми кримінально-правової, адміністративно-правової та цивільно-правової охорони авторських прав художників. В додатках до монографії містяться нормативно-правові акти, що регулюють питання охорони творів образотворчого мистецтва в Україні.
  Монографія розрахована на науковців, аспірантів, магістрів, юристів-практиків і всіх, хто цікавиться правом інтелектуальної власності.

Б72   Правова охорона творів образотворчого мистецтва в Україні: монографія / Ю. Л.Бошицький, І. І. Ващинець. – К.: Вид-во Європейського університету, 2011. – 295 с.

ISBN 978-966-301-214-3

Усіх бажаючих придбати збірник просимо звертатись в бібліотеку
 Київського університету права НАН України за адресою:

м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.