Нові видання КУП НАНУ

ПРАВО МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ І УКРАЇНА
у схемах та таблицях

За загальною редакцією
Бошицького Ю.Л., Дей М.О.

У навчальному посібнику у вигляді тез, схем і таблиць викладена теорія права міжнародних організацій та інформація про правовий статус, інституційну структуру і напрям діяльності міжнародних міжурядових організацій, учасницею яких є Україна (ООН, СОТ, СНД тощо). Загалом, у навчальному посібнику висвітлено 64 міжнародні міжурядові організації та найважливіші для України конвенційні органи.
     Дане видання має навчально-довідковий характер і розраховане на студентів та викладачів факультетів міжнародного права й міжнародних відносин, науковців, юристів-практиків, працівників органів державної влади, а також на читачів, які цікавляться питаннями сучасного правового статусу та напрямів діяльності міжнародних міжурядових організацій.

ISBN 978-966-2609-69-1

Усіх бажаючих придбати навчальний посібник просимо звертатись у бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.