Нові видання КУП НАНУ

ПРАКТИКУМ:
МІЖНАРОДНЕ ПУБЛІЧНЕ ПРАВО

Дей М.О., Бурлак О.В.

У навчальному посібнику розглянуто практичні питання розвитку міжнародного права. Основну увагу зосереджено на розкритті сутності та системі міжнародного права. У посібнику викладено логічні схеми основних положень розвитку міжнародного права, основні критерії та поняття. Значну увагу зосереджено перевірці отриманих знань та навичок за допомогою кросвордів.
     Мета – досягнення розуміння студентами сутності та системи міжнародного права, а також опанування основних норм і принципів, які регулюють відносини між суб’єктами міжнародного публічного права.

Для студентів вищих юридичних закладів та факультетів, спеціалістів-практиків, наукових працівників і всіх, хто цікавиться проблемами міжнародного права.

Дей М.О., Бурлак О.В.
Практикум: Міжнародне публічне право. Навч. посібник / М.О. Дей, О.В. Бурлак. – К.: ПП Фірмат Гранмна, 2012. – 256 с.

ISBN 978-966-2726-05-3

Усіх бажаючих придбати навчальний посібник просимо звертатись в бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.