Нові видання КУП НАНУ

19 Березня, 2012

Правова система України
в умовах сучасних національних та міжнародних тенденцій розбудови державності

колективна монографія
за загальною редакцією професора, Заслуженого юриста України Ю.Л. Бошицького

Монографія колективу науковців КУП НАНУ присвячена актуальним питанням функціонування та розвитку правової системи України в умовах сучасних національних та міжнародних тенденцій розбудови державності. Зокрема в монографії розглядаються питання теоретико-правових засад розвитку правової системи, тенденції розвитку публічної та приватної сфери права, окремі проблеми правового регулювання господарських відносин на сучасному етапі розвитку держави, окремі питання удосконалення кримінального та кримінально-процесуального законодавства в Україні в умовах сучасних національних та міжнародних тенденцій розбудови державності, а також окремі аспекти інтеграції правової системи України до правових систем світу.

Для науковців, аспіратів, студентів, а також всіх, хто цікавиться проблемами розвитку та функціонування правової системи України.

П 685   Правова система України в умовах сучасних національних та міжнародних тенденцій розбудови державності: монографія / за заг. ред. проф. Бошицького Ю.Л.; Київський університет права НАН України. – К.: Кондор-Видавництво, 2012. – 616 с.

ISBN 978-966-351-280-8

Усіх бажаючих придбати монографію просимо звертатись в бібліотеку
Київського університету права НАН України за адресою:
м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7-а.