Новий партнер КУП – Класична гімназія Ужгородської міської ради Закарпатської області

3 Грудня, 2018
     В межах співпраці Київського університету права НАН України з загальноосвітніми і професійно-технічними навчальними закладами України 03 грудня 2018 року, ректор провів зустріч з директором Класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області Романом  Сергієм  Івановичем.
    Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання співробітництва,  профорієнтаційної роботи, досягли згоди стосовно відкриття Центру інтелектуальної власності та Центру історії українського права на базі Класичної гімназії, в рамках функціонування якого відбуватиметься проведення майстер-класів працівниками КУП НАН України, ознайомлення з відповідними відеоматеріалами та вивчення школярами основ інтелектуальної власності та охорони результатів інтелектуальної, творчої діяльності та української політико-правової спадщини.

gimn1.jpg
gimn2.jpg

Важливо, що в період коли випускники шкіл визначаються зі своїм університетським майбутнім співпраця з КУП НАН України сприяла ознайомленню молоді зі специфікою навчального, наукового та студентського життя університету, яке відповідає міжнародним та національним стандартам надання вищої юридичної освіти.
    Зокрема, під час зустрічі було обговорено подальше підписання договору про співробітництво між КУП НАН України та Класичною гімназією Ужгородської міської ради Закарпатської області, що передбачає кооперацію між Університетом та загальноосвітніми і професійно-технічними навчальними закладами Закарпаття, розвиток спільних освітніх і наукових проектів та інші форми продуктивної комунікації з талановитою учнівською молоддю.

Прес-центр КУП НАНУ