Новий партнер КУП НАНУ Державне підприємство «Український інститут промислової власності».

22 Березня, 2013

21 березня 2013 року в приміщенні Київського університету права НАН України відбулася зустріч ректора університету, професора Ю.Л. Бошицького з директором Державного підприємства «Український інститут промислової власності Мельник Е.Є. Від Українського інституту промислової власності на зустрічі також були присутні: перший заступник директора Коваленко І.А та начальник відділу зв’язків з громадськістю та протокольних заходів Кучинський Ю.Б.

Користуючись нагодою ректор ознайомив гостей з діяльністю Київського університету права НАН України. Під час екскурсії гості висловили захоплення щодо високого рівня матеріально-технічної бази університету.
   Зустріч проходила у дружній обстановці, результатом якої стало урочисте підписання угоди  про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Державним  підприємством «Український  інститут промислової власності».
   Даний договір передбачає співробітництво в  сфері права інтелектуальної власності  за такими напрямками:   реалізація спільних проектів і розробок з актуальних проблем інтелектуальної власності; спільна участь  у міжнародних  освітніх програмах; спільне проведення конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів та інших заходів з питань інтелектуальної власності; взаємний обмін бібліотечними фондами; спільне проведення літніх шкіл та залучення  працівників ДП «УІПВ» до проведення майстер-класів та лекцій для студентів КУП НАНУ.

На завершення зустрічі Юрій Ладиславович висловив запевнення у тому, що підписання угоди сприятиме ефективнішому використанню наукового та інтелектуального потенціалу партнерів.

Прес-служба КУП НАНУ