Новий партнер КУП НАНУ – Фонд академічних та освітніх інновацій

13 Грудня, 2018
     12 грудня 2018 року в результаті попередніх зустрічей та переговорів ректором Київського університету права НАН України Юрієм Бошицьким було підписано угоду про співпрацю з Фондом академічних та освітніх інновацій, заступником Голови правління якого є Андрій Синіцин.

inn1.jpg

inn2.jpg

Під час підписання угоди також були присутні Надія Загрішева, проректор з адміністративної, правової та виховної роботи та Олена Сарських, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ.
     Основна діяльність Фонду пов’язана із запровадженням в Україні моделі шкільної системи на прикладі американських чартерних шкіл, зокрема школи Global outreach charter academy, засновником якої є виходець з України. Також співпраця передбачає спільну видавничу діяльність, організацію наукових заходів, конференцій, симпозіумів, тощо.

inn3.jpg

Відділ міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ