Новий партнер КУП НАНУ – група компаній «Де Візу»

20 Березня, 2018
    20 березня 2018 року на запрошення ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького Київський університет права НАН України відвідав президент групи компаній «Де Візу», президент Палати аудиторів і бухгалтерів України Олександр Васильович Бойко, який взяв участь у засіданні ректорату.
    Бойко О.В. розповів про групу компаній «Де Візу», яка працює на ринку професійних послуг для бізнесу з 1994 року. До складу групи входять аудиторська, оціночна, юридична та консалтингова фірми. У складі групи працює Міжнародна академія сертифікації аудиторів та бухгалтерів – приватний вищий навчальний заклад.

boyko1.jpg

boyko2.jpg

Група компаній «Де Візу» є членом міжнародної асоціації незалежних бухгалтерів та консультантів PrimeGlobal, а якість її послуг засвідчена міжнародним об’єднанням аудиторських, консалтингових та юридичних фірм AUDITRUST.
    Серед клієнтів групи компаній «Де Візу» великі національні та міжнародні компанії з різних секторів економіки, підприємства державного сектору економіки, фінансові установи, банки, інвестиційні компанії,  великі промислові підприємства, професійні учасники ринку фінансових послуг та ринку цінних паперів, акціонерні товариства, недержавні пенсійні фонди.

boyko3.jpg

boyko4.jpg

Під час зустрічі ОБГОВОРЕНО перспективи щодо поглиблення взаємовідносин між Київським університетом права НАН України та групою компаній «Де Візу», визначено напрямки спільної діяльності, зокрема:
– здійснення спільних заходів із забезпечення практичної підготовки та стажування здобувачів вищої освіти Київського університету права НАН України;
– здійснення спільних заходів з метою сприяння працевлаштуванню випускників Київського університету права НАН України;
– налагодження співпраці між науково-теоретичним журналом «Часопис Київського університету права» та журналом «Аудитор України»;
– обмін виданнями;
– спільне проведення досліджень з актуальних наукових проблем, а також спільне використання отриманих результатів, спільні публікації статей тощо.
За результатами сторонами було ПІДПИСАНО договір про співробітництво між КУП НАН України та групою компаній «Де Візу».
На завершення сторони висловили впевненість у подальшій плідній співпраці, яка буде плідною та конструктивною.