Новий партнер КУП НАНУ – Литовський педагогічний університет, м. Вільнюс, Литва

19 Лютого, 2013

КУП НАНУ уклав Меморандум про співробітництво з Литовським педагогічним університетом, м. Вільнюс, Литва. До основних напрямків, за якими будуть співпрацювати університети, належать:
     Участь у програмах двостороннього та багатостороннього міждержавного обміну студентами, аспірантами, педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками.
2.    Проведення спільних наукових досліджень
3.    Організація міжнародних конференцій,  симпозіумів,  конгресів та інших заходів.
4.    Здійснення спільної видавничої діяльності
5.    Надання послуг, пов’язаних із здобуттям вищої та післядипломної освіти.
6.    Участь у міжнародних освітніх та наукових програмах
7.    Створення спільних центрів, комплексів, технопарків тощо.
      Сторони погодились періодично зустрічатись для розгляду питань, пов’язаних з виконанням цього Меморандуму.
     Як свідчать останні політичні кроки України, зокрема візит Президента України Віктора Януковича до Литви, який відбувся 6 лютого 2013 року, співробітництво з цією балтійською державою має активний і перспективний характер, у тому числі й у сфері освіти та науки. У свою чергу, двостороннє співробітництво на рівні двох лідерів вищої освіти – Київського університету права НАН України та Литовського педагогічного університету – сприяє досягненню євроінтеграційних цілей України, питань міжнародної та регіональної безпеки, співпраці в культурно-гуманітарній та освітньо-науковій сферах.