Новий партнер КУП НАНУ – Міжнародна академія економіки і права (Швейцарія)

13 Вересня, 2012

В рамках розвитку міжнародних зв’язків Київським університетом права Національної академії наук України  нещодавно було підписано меморандум про співпрацю з Міжнародною академією економіки і права (Швейцарія).
     Даний меморандум передбачає розробку програми  спільного подвійного диплому, академічної мобільності, літніх шкіл та семінарів для студентів, аспірантів, викладачів та докторантів університету.

Слід зауважити, що отримання двох Дипломів дає змогу працевлаштуватися в Україні, Швейцарії, та більшості країнах світу, а також є унікальною можливістю отримати нові знання та покращити рівень знань іноземної мови, що є необхідним для задоволення сучасних потреб висококваліфікованими юристами та спеціалістами в галузі Європейського права.

Референт ректора
 Сарських О.П.