Новий партнер КУП НАНУ – Тбіліський університет Давида Агмашенебелі

8 Жовтня, 2015

Ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Бошицький, перебуваючи з робочим візитом у Тбілісі, (Грузія), був запрошений ректором Тбіліського університету Давида Агмашенебелі, професором Анзором Шарашенідзе до вищезгаданого університету для обговорення питань співпраці.

Під час зустрічі  ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький  та  ректор Тбіліського університету Давида Агмашенебелі А. Шарашенідзе обговорювали  питання довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці.

Переговори увінчались  підписанням  меморандуму  про співпрацю. В рамках даного меморандуму  передбачається проведення спільних  наукових досліджень,  організація та спільне проведення  міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів, а також програма обміну студентами та академічний туризм.

Кульмінацією  зустрічі було присвоєння ректору Київського університету права НАН України, професору Юрію Бошицькому  почесного звання «DOCTOR HONORIS СAUSA» Тбіліського університету ім. Давида Агмашенебелі (Грузія), диплом № 0005 від 01 жовтня 2015 року.

Наприкінці зустрічі, ректор, професор  Ю. Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.

Прес-центр КУП НАНУ