Новий партнер КУП НАНУ – Університет імені 1 грудня 1918 року,м. Альба Юлія, Румунія

9 Жовтня, 2012

Під час свого візиту до Румунії у період 26-29 вересня 2012 року ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький взяв участь в урочистостях, присвячених початку нового академічного року в румунському університеті на запрошення професора Даніеля Бріза, ректора Університету імені 1 грудня 1918 року м. Альба Юлія, Румунія.

Ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький привітав професорсько-викладацький склад і студентів університету з початком занять та побажав успіхів і високих результатів у роботі і навчанні.

В урочистостях також брали участь Міністр освіти, науки, молоді та спорту Румунії Єкатерина Андронеску, ректор Університету імені 1 грудня 1918 року м. Альба Юлія професор Даніель Бріз, декан факультету права і соціальних наук професор Іоан Ганфален, інші провідні науковці, представники органів державної влади і місцевого самоврядування Румунії.

В рамках проведення вищезазначеного заходу було підписано Меморандум про майбутнє співробітництво між КУП НАНУ та Університетом імені 1 грудня 1918 року м. Альба Юлія, Румунія. Цим документом передбачається співпраця за такими напрямками як: обмін результатами у науковій і освітній сферах, проведення спільних досліджень, академічні обміни, реалізація спільних проектів, які сприятимуть поглибленню дружніх відносин між Румунією та Україною і, водночас, професійному удосконалення фахівців у сфері права.

Матеріал підготувала завідувач відділу
 міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ