Новий партнер КУП НАНУ – Вища школа в Сладковічово (Словаччина)

15 Січня, 2014

04 січня 2014 року ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький  на запрошення  словацьких колег з робочим візитом відвідав Вищу школу в м. Сладковічово (Словаччина).

Під час  переговорів, в яких брали участь власник Вищої школи Джалал Гасімов, ректор Мірослав  Даніс   та керівник районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, пріматор, магістр Кароль Тілль  були  визначені питання  нових векторів співробітництва між вузами. Перш за все, це  проведення спільних наукових досліджень з різних галузей міжнародного права; створення спільної наукової лабораторії в сфері міжнародного права, права інтелектуальної власності та міжнародних економічних відносин; спільної організації та проведення циклу занять з тематики відносин ЄС-Україна, під назвою Єврошколи; створення на базі Київського університету права НАН України Інформаційного центру ЄС, а також у Вищій школі в м. Сладковічово Інформаційного центру України, з метою надання сприяння науковим дослідженням та викладання в галузі європейської інтеграції; створення на базі Київського університету права НАН України Центру словацької мови і культури, а також у Вищій школі в м. Сладковічово Центру української мови і культури, з метою популяризації мови і культури двох країн, а також зміцнення розвитку міжнародних відносин; спільне створення програми стажування для викладачів двох вузів, а також спільні освітні програми; проведення майстер-класів, лекцій, семінарів викладачами Вищої школи у м. Сладковічово в Київському університеті права та участь у міжнародних конференціях, семінарах, симпозіумах, конгресах, виставках Київського університету права НАН України та Вищої школи у м. Сладковічово, а також спільне видання публікацій.

В результаті  переговорів  було також підписано  Меморандум про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Вищою школою в м. Сладковічово, Словаччина, що є новим етапом розвитку співробітництва.

Ректор  Юрій Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної магістерської програми, дистанційної освіти, організації літніх шкіл, а також інших креативних форм спільної наукової діяльності та інших напрямків співпраці.

Референт ректора
Сарських О.П.