Новий партнер Київського університету права НАН України -Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

3 Червня, 2015

29 травня 2015 року делегація Київського університету права НАН України на чолі з ректором, професором Ю. Л. Бошицьким з робочим візитом відвідала Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка.

В рамках візиту Юрій Ладиславович Бошицький зустрівся із ректором Глухівського НПУ ім. О. Довженка Курком Олександром Івановичем. Під час зустрічі обговорювались питання співпраці між Київським університетом права НАН України та Глухівським НПУ ім. О. Довженка, а саме: спільне проведення наукових, науково-практичних конференцій, семінарів та інших наукових заходів, організація проектів в сфері юриспруденції., спільна участь у науково-освітніх програмах, зокрема «Пізнай свій край» та «Кроки до прекрасного».  Також  відбулося урочисте підписання двостороннього договору про співробітництво між Київським університетом права НАН України та Глухівським національним педагогічним університетом ім. О. Довженка у сфері науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної діяльності. Крім того було підписано тристоронній меморандум про співробітництво між Київським університетом права НАН України, Глухівським національним педагогічним університетом ім. О. Довженка та Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького, яка покликаний сприяти вивченню історії українського козацького права, підвищувати правову культуру студентів та взаємодії в організації роботи Кабінету історії права Гетьманщини.

На завершення зустрічі Юрій Ладиславович Бошицький презентував для бібліотеки Глухівського університету  понад 50 книг, нові видання КУП НАНУ та запросив  колег відвідати Київський університет права НАН України.

Доцент кафедри теорії
та історії держави і права,
к.і.н.
Панасюк Р. П.