Новий партнер Київського університету права НАН України – Уманська районна рада

26 Березня, 2018
    23 березня 2018 року делегація КУП НАНУ на чолі з ректором, професором, заслуженим юристом України Бошицьким Ю.Л., професором кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін Івановим В.М., доцентом кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін Солдатською Т.І., доцентом кафедри галузевих правових наук Шкребцем Д.В., доцентом кафедри галузевих правових наук Похиленко І.С., доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Харчуком О.О., завідувачем відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства Янушкою С.Д. та президентом студентського парламенту Давидовою О.І. відвідала м. Умань, де провела ряд перспективних зустрічей, спрямованих на успішну співпрацю між КУП НАН України та Уманською районною радою, яку очолює голова Супрунець О.А.

golov1.jpg

golov2.jpg

golov3.jpg

Зокрема, під час зустрічі було підписано договір про співробітництво між КУП НАН України та Уманською районною радою, що передбачає кооперацію між університетом та загальноосвітніми і професійно-технічними навчальними закладами Уманщини, розвиток спільних освітніх і наукових проектів та інші форми продуктивної комунікації з талановитою учнівською молоддю.
      На закінчення зустрічі сторони обмінялися сувенірною продукцією та літературою.

golov4.jpg

golov5.jpg