Офіційний візит делегації КУП НАНУ до Словаччини та Угорщини

16 Травня, 2012

9 травня 2012 року делегація з України на чолі з ректором Київського університету права НАН України, професором Ю.Л. Бошицьким, разом з: Заступником  Голови Рівненської обласної державної адміністрації, Губановим О.В.;  Помічником  Міністра юстиції України, Горбуновою Л.М.; Постійним представником  Верховної ради України у Конституційному суді України, Селівановим А.О.  відвідали Мішкольський університет (Угорщина).
    Впродовж зустрічі з ректором Мішкольського  університету, доктором Паткою Дюлею, та в рамках угоди про співпрацю  між КУП НАНУ та Мішкольським університетом обговорювались питання подальшої співпраці в галузі науки та освіти, а саме: розвиток зв’язків між студентськими організаціями, впровадження сумісних наукових проектів, проведення наукових, науково-практичних конференцій, семінарів та інших наукових заходів, спільна участь у міжнародних науково-освітніх програмах, організація проектів в сфері студентського туризму. Водночас,  Заступник  Голови Рівненської обласної державної адміністрації, Губанов О.В.  налагодив ділові зв’язки  з  Головою Мішкольської обласної ради,  Менді Роландом. Зустріч увінчалась підписанням угоди про співпрацю.

Також, делегації випала нагода зустрітися з новим деканом юридичного факультету Мішкольського університету, професором Андрашом Торма, та привітати з призначенням на посаду, а також обговорити питання співпраці в сфері юриспруденції.
    Поряд з цим, на запрошення Президента індустріального парку «Кехнець» (Словаччина), пана Йозефа Конколи та Голови ради старшин Йозефа Томашина,  делегація мала можливість ознайомитися із сучасним словацьким індустріальним парком.

Гостинні словацькі колеги презентували здобутки сучасного парку, які є унікальним явищем на теренах країн колишнього соцтабору, за останні 15 років. На території громади функціонує більш ніж 12 компаній, які забезпечують його розвиток. Нещодавно відбулося відкриття нового центру, який включає: ресторан, конгрес-зал, бізнес-готель, релакс-центр тощо.
    Наприкінці зустрічі, з метою сприяння взаєморозуміння між  Словаччиною та Україною, та для створення довготривалих відносин та взаємовигідної  співпраці між КУП НАНУ та Індустріальним парком «Кехнець», відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю та обговорено плани на спільні заходи вже найближчим часом.

Незважаючи на дуже насичену та плідну роботу члени делегації мали змогу ознайомитися із культурною спадщиною м. Кошиця та м. Мішкольца. Зокрема, пройтися старими вулицями цих міст, ознайомитися з архітектурною та культурною спадщиною словацького та угорського народів.