Офіційний візит делегації Союзу юристів В’єтнаму до КУП НАНУ

23 Липня, 2012

23 липня 2012 Київський університет права НАН України з офіційним візитом відвідала делегація державного Союзу юристів В’єтнаму  на чолі з президентом цієї організації паном професором Фам Куок Янь. Також до складу в’єтнамської делегації увійшли дружина президента пані Хует Тай Туіет, Заступник директора Адміністративного управління В`єтнамської асоціації юристів пан Нгуєн Ван Хуе, Заступник директора аналітичного відділу Адміністративного управління В`єтнаму пан Ле Хак Канг, Старший юридичний експерт В`єтнаму пан Куан Ван Мінх, Головний редактор газети  «Закон і Життя» пан Нгуєн Тьєн Тхань та пан професор Тран Ван Ван.
     Від КУП НАНУ на зустрічі були присутні ректор професор Юрій Бошицький, проректор з наукової роботи Олена Чернецька, проректор з адміністративно-господарчої роботи Володимир Бойко, начальник відділення міжнародного права Марина Дей, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів Іванна Єдгарова, вчений секретар Ольга Михайленко.

Під час зустрічі ректор КУП НАНУ професор Юрій Бошицький розповів гостю про пріоритетні напрямки розвитку університету, у тому числі напрямки наукових досліджень, інтернаціоналізації вищої освіти, впровадження принципів Болонського процесу. Зі своє сторони президент державного Союзу юристів В’єтнаму  професор Фам Куок Янь розповів про діяльність Союзу юристів В’єтнаму. Сторони обговорили можливості  майбутнього навчання в’єтнамських студентів у КУП НАНУ, підготовки наукових кадрів, а також визначили напрямки подальшої співпраці.