Офіційний візит до КУП НАНУ Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Болгарія в Україні Дімітара Владімірова

4 Березня, 2011

На запрошення ректора Київського університету права Національної академії наук України Ю.Л. Бошицького, 3 березня 2011 року з офіційним візитом до університету прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарії в Україні Дімітар Владіміров.

Посол зустрівся з професорсько-викладацьким складом та студентським активом. Від імені університету та ректора КУП НАН України Бошицького Ю.Л., студентський актив привітав Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Болгарії в Україні з національним святом Днем визволення Болгарії від Османської імперії та побажали процвітання республіки Болгарії.

Під час зустрічі також обговорювалися питання спільної співпраці. Посол зазначив, що завжди буде підтримувати розвиток освіти та сприяти поглибленню міжнародних відносин між Україною та Болгарією.