Офіційний візит радника Міністерства внутрішніх справ України, екс-Прем’єр-міністра України, В.В. Дурдинця до КУП НАН України

17 Квітня, 2012

13 квітня 2012 року Київський університет права НАН України з офіційним візитом відвідав  радник Міністерства внутрішніх справ України, екс-Прем’єр-міністра України, Заслужений юрист України В.В. Дурдинець.

Під час візиту до КУП НАН України В.В. Дурдинець  мав нагоду ознайомитись з діяльністю університету, зокрема оглянути фонди та інформаційні ресурси науково-дослідної бібліотеки, виставку наукових видань науково-педагогічних працівників університету; нові лекційні аудиторії та читальну залу; спортивний комплекс; картинну галерею тощо.

Впродовж зустрічі, ректор, професор Ю.Л. Бошицький  розповів гостю про пріоритетні напрямки розвитку університету, а також було обговорено  питання спільної співпраці між Київським університетом права НАН України та Міністерством внутрішніх справ України.

Сарських О.П.