Офіційний візит заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації О.В. Губанова до КУП НАНУ

3 Квітня, 2012

29 березня 2012 року Київський університет права НАН України з офіційним візитом відвідав  заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації  О.В.Губанов.
    Під час візиту до КУП НАН України О.В.Губанов мав нагоду ознайомитись з діяльністю університету, зокрема оглянути фонди та інформаційні ресурси науково-дослідної бібліотеки, виставку наукових видань науково-педагогічних працівників університету; нові лекційні аудиторії та читальну залу; спортивний комплекс; картинну галерею тощо.

Впродовж зустрічі, ректор, професор Ю.Л. Бошицький  розповів гостю про пріоритетні напрямки розвитку університету, у тому числі і про регіональну політику концепції розвитку філій КУП НАНУ, також обговорювалися питання спільної співпраці між Київським університетом права НАН України та Рівненською обласною державною адміністрацією, а саме, про проведення 31 березня 2012 року на базі Рівненського інституту Київського університету права НАН України  обласного форуму присвяченого діяльності регіонально  ділового центру – «Регіональний діловий центр – механізм створення та модель діяльності».
    Проект спрямований на те, щоб підтримувати підприємців краю. Він перш за все має слугувати комунікативним майданчиком для підприємців, влади, потенційних інвесторів. Також тут проводитимуть найрізноманітніші ділові заходи, прокоментував заступник голови облдержадміністрації О.В. Губанов.

Підсумковим дійством саме і має стати проведений на базі Рівненського інституту КУП НАНУ форум  «Регіональний діловий центр – механізм створення та модель діяльності».