Оголошення! 21 грудня відбудеться майстер–клас декана юридичного факультету Католицького університету(Польща)

18 Грудня, 2009

Шановні студенти Київського університету права НАН України!
 Відділ міжнародних зв’язків та грантів повідомляє про те, що
 21 грудня 2009р.
відбудеться майстер-клас
декана факультету права,
канонічного права та управління
Католицького університету
Яна Павла II в Любліні (Польща)
професора Антоні Дебінського.

antoni.jpg

Довідка:
Антоні Дебінський – випускник факультету теології (магістр) і юридичного факультету (магістр, має ступінь ліценціата канонічного права – JCL) Католицького університету в Любліні. У 1989 році закінчив докторантуру з напрямку римського права, захистив дисертацію на тему “Кримінальні норми у правах римських християнських імператорів в релігійних питаннях”. Професор Дебінський працював науковим співробітником в Польському інституті в Парижі, а також в Католицькому університеті у Лувені (Бельгія). Професор Дебінський, автор численних публікацій в галузі римського права. З 2004 року він є деканом факультету права канонічного права та управління Католицького університету Іоанна Павла II у Любліні.

Тема: Місце Католицького університету в системі вищої освіти Польщі та Європейського Союзу: можливості Болонського процесу для студентів.
Початок:14:00.

Аудиторія: комп’ютерний клас.