Оголошення щодо подання документів для навчання на військовій кафедрі для 3 та 4 курсів денної форми навчання

2 Вересня, 2014

щодо подання документів для навчання
на військовій кафедрі для 3 та 4 курсів денної форми навчання

До 30 вересня 2014 року студентам денної форми навчання, які бажають пройти військову підготовку за програмою офіцерів запасу за контрактом у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, подати до відділу кадрового забезпечення Київського університету права НАН України, кімн.115, (т.4243335 (221):
–    заяву встановленого зразка (бланк у каб.115);
–    згода на збір та обробку персональних даних;
–  довідку про придатність до навчання у Військовому інституті, видану військовим комісаріатом за місцем проживання  (додаток  4  до наказу  Міністра оборони України від 14.08.08 №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України) (направлення до військкомату надає Військовий інститут Київського Національного університету імені Тараса Шевченка:
  м. Київ, проспект Глушкова, 2, корп. 8,  кімн. 319/б.