Національна академія наук України Київський університет права

Онлайн-зустріч студентів КУП НАНУ з експертом “Онлайн-кредити: проблемні питання та практичні поради”

18 Листопада, 2021

Київський університет права НАН України за участі партнера правовий клуб «PRAVOKATOR» Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийняв участь у онлайн зустрічі з питань кредитування.

Правовий клуб «PRAVOKATOR»  це перша комунікаційна платформа серед державних установ, створена в системі безоплатної правничої допомоги для професійного навчання та розвитку персоналу системи безкоштовної правової допомоги, правничої спільноти студентів та інших зацікавлених сторін; для мережування та об’єднання зусиль професійної правничої спільноти, молодих юристів та експертного середовища; обміну досвідом, генерування та впровадження інноваційних практик у сфері права; місце для налагодження діалогу між державною владою та громадянським суспільством.

Через нав’язливу рекламу в інтернеті та на телебаченні активно пропонуються миттєві онлайн-кредити.

Такими позичками можна швидко задовольнити власні забаганки, але ж борги слід повертати. Тут починаються проблеми, про які дехто і не здогадувався.

Медіатор адвокат Тарас Яресько розповів, як запобігти негараздам і на що слід звертати увагу під час оформлення онлайн-кредиту, що робити якщо на Вашого близького чи клієнта оформили кредит без їх відома? 

А також про стягнення заборгованості за онлайн-кредитом на підставі виконавчого напису нотаріуса та в судовому порядку.

Не тільки викладачі, але і студенти можуть стати заложником вказаної ситуації. З розвитком сучасних технологій, щоб отримати онлайн кредити не потрібно багато зусиль. Так, щоб отримати кредит не обов’язково приходити до відділення банки чи фінансової установи та надавати відповідні довідки про підтвердження своїх доходів.




Завідувач кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України Олександр Савка наголосив, що активні дискусії та включеність учасників засвідчили, що вказана тема є затребуваною та своєчасною. 

Зацікавлених у пошуку шляхів взаємодії виявилося багато, тож Круглий стіл зібрав більше 100 учасників: практикуючих юристів, адвокатів і студентів, які здійснюють юридичну практику та усіх їх об’єднало прагнення конструктивного діалогу.

Основна дискусія на Круглому столі розгорталася навколо шляхів і способів уникнення та пошуку шляхів виходу із вказаних ситуацій. У ході роботи учасники напрацювали деякі позиції з приводу вищевказаних питань 



Усі зацікавлені сторони готові слухати та чути один одного, їм є що сказати і є чим поділитися, вони готові обговорювати проблеми, шукати їх рішення та втілювати спільні плани, тож далі буде!

Прес-центр КУП НАН