Партнер КУП НАНУ – Державний університет ім. Шота Руставелі, м. Батумі, Грузія

9 Жовтня, 2015

На запрошення іноземних колег, ректор університету, професор Юрій Бошицький, перебуваючи з офіційним візитом у Батумі (Грузії) мав нагоду налагодити партнерські зв’язки  та підписати меморандум про співпрацю з  Державним університетом ім. Шота Руставелі, м. Батумі (Грузія).

Під час зустрічі ректора КУП НАНУ, професора Ю. Бошицького з виконуючим обов’язки ректора, професором Мерабом Халваші, обговорилися питання співпраці міжуніверситетського обміну студентами, аспірантами, науково-педагогічними працівниками, спільне проведення міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів та створення спільних освітніх та наукових програм.

Наприкінці зустрічі, ректор Юрій Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу.