Перебуваючи на військовій службі в Донецькій області загинув наш студент – Валерій Востріков. Світла пам’ять.

21 Липня, 2023

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів.

З глибоким сумом та скорботою студенти, викладачі та співробітники Київського університету права Національної академії наук України висловлюють щирі співчуття сім’ї Вострікових з приводу героїчної загибелі їх сина, чоловіка, захисника України – Валерія Вострікова.

Валерію було всього 25 років, і здавалося, попереду ціле життя, але тепер йому завжди буде 25.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Валерій Олександрович Востріков народився 9 квітня 1998 року у м. Запоріжжя, закінчив у 2017 році Запорізький металургійний коледж Запорізької державної інженерної академії та вступив до Київського університету права НАН України у 2022 році на 2 курс заочної форми для здобуття вищої освіти за спеціальністю Право.

Завжди життєрадісний, чуйний, доброзичливий, активний, готовий допомогти кожному – таким Валерій залишиться в пам’яті студентів, викладачів, друзів.

Справжнім патріотом та доброю, світлою людиною.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!