Передплата на “Часопис Київського університету права” триває

9 Листопада, 2010

Шановні колеги!

Ось уже майже як десять років виходить у світ науково-теоретичний щоквартальник “Часопис Київського університету права”. Він визнаний науковою громадськістю та користується заслуженим авторитетом.

Починаючи з №2-2010, “Часопис Київського університету права” виходить в оновленому вигляді. Для Вашої зручності ми збільшили його формат, що дозволило вмістити ще більше корисної інформації.
На сторінках журналу висвітлюються актуальні проблеми теорії та історії держави і права, конституційного, адміністративного, цивільного й підприємницького, аграрного та екологічного, кримінального, міжнародного права. Часопис інформує також про події наукового життя та досвід юридичної освіти в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з юридичної тематики.
Він стане в нагоді і науковцям, і викладачам, і студентам.

Повідомляємо Вас, що до 15 грудня 2010 р. у поштових відділеннях зв’язку Ви можете оформити передплату на 2011 рік.

Передплатний індекс: 23994.
Умови передплати розміщені в Каталозі видань України.
Довідки за телефоном: (044) 235-63-24.

Постановами ВАК України

№ 1-05/6 від 12.06.2001 р. та 1-05/3 від 14.04.2010

“Часопис Київського університету права”

внесено до списку фахових видань

за спеціальністю «Юридичні науки».