Переговори ректора КУП НАНУ з провідними науковцями в сфері інтелектуальної власності з іноземних країни

9 Березня, 2016

Напередодні  міжнародного семінару «Політика інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних установах», що спільно організований Київським університетом права НАН України, Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та Державною службою інтелектуальної власності в Україні, відбулася зустріч ректора КУП НАНУ, професора Ю. Бошицького з провідними науковцями  в сфері інтелектуальної  власності з іноземних країни.
     На зустрічі окрім адміністрації університету були присутні: директор Департаменту країн з перехідною та розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності М. Швантнер, Женева, Швейцарія; консультант Всесвітньої організації інтелектуальної власності М. Алхаббал, Женева, Швейцарія; Директор Бюро з комерціалізації технологій, доктор державного університету Е. Лепсверідзе,  Тбілісі, Грузія;  спеціаліст в області інтелектуальної власності університету імені Семелвейс А. Раднай,  Будапешт, Угорщина.

Під час переговорів обговорювались  питання подальшої співпраці шляхом проведення уже у новому навчальному році спільних міжнародних конференцій та семінарів, запровадження та реалізацію спільних освітніх та науково-дослідних програм, проведення майстер-класів провідними науковцями в сфері інтелектуальної власності.
     По завершенню зустрічі, ректор КУП НАНУ, професор Ю. Бошицький ознайомив іноземних гостей із оновленою матеріально-технічною базою університету, яка оснащена найсучаснішим обладнанням та провів екскурсію по  першому в Україні музею підробок, який створено на базі Київського університету права НАН України до 20-річчя вузу.

Прес-центр КУП НАНУ