Перемога студентки КУП НАН України на Чемпіонаті України Східного танцю

1 Листопада, 2011

На запрошення Асоціації Східного Танцю у Міжнародному фестивалі «Бал-Bellydance 2011» та Чемпіонаті України в категорії Професіонали взяла участь Глушкова Тетяна, студентка 5-го курсу КУП НАН України (відділення магістратури). Початок змагань випав на 19 годину, а Тетяна Глушкова виконувала свій номер о 3.00 годині ночі.
    Але велика кількість номінацій не перешкодила Тетяні посісти І місце в Чемпіонаті України при Міжнародному фестивалі східного танцю в категорії Професіонали сценічного танцю та в програмі змішаних стилів – Фьюжн. Наша студентка – неперевершена у східному танці та його філософії.

Слід зазначити, що Тетяна Глушкова має значні успіхи у навчанні, науковій роботі, займається шейпінгом в спортивному залі КУП НАН України уміє розподілити свій робочий час і виділити час для спілкування із однокурсниками та тими, кому цікава філософія танцю. Тетяна Глушкова пропагує здоровий спосіб життя, підтримує програму,яка діє під особистим патронатом ректора, професора Юрія Бошицького «Сьогодні зі спортом –завтра з майбутнім».
    Пропоную Вашій увазі фрагменти фото сесії Тетяни Глушкової з Чемпіонату України. Так тримати!

Інформацію підготував  Максим Михальов,
помічник проректора з гуманітарної освіти та роботи