28 Листопада, 2017

Напередодні святкування Дня науки 27 листопада 2017 року першокурсники Київського університету права НАН України – члени студентського наукового гуртка «Проблеми теорії держави і права» при кафедрі загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін разом з к.ю.н., доцентом О.І. Чаплюк відвідали Конституційний Суд України.
    Основної метою відвідин відповідного органу судової гілки влади було як ознайомлення  із основними завданнями, повноваженнями та засадами діяльності, так і з практичною роботою Конституційного Суду України.

ksu2711.jpg
 ksu2711_1.jpg

ksu2711_2.jpg
ksu2711_3.jpg

Студентами було відвідано музей Конституційного суду України, де вони мали змогу зазирнути в історію його створення, а також продемонстровано експозиції, які були презентовані різноманітними делегаціями з інших держав. Також відвідано інші структурні підрозділи відповідного органу держави, зокрема: архів документів з терміном зберігання 100 років, прес-центр, бібліотеку. Особливу зацікавленість у майбутніх правників викликала зала судових засідань Конституційного Суду України. Під час екскурсії студенти демонстрували значну зацікавленість та активність, що проявлялося в їх запитаннях до екскурсовода про особливості та порядок порядок захисту прав і свобод людини і громадянина єдиним органом конституційної юрисдикції в Україні.