Перший випуск бакалаврів Київського університету права НАН України на Вінниччині

30 Квітня, 2013

27 квітня 2013 року у Київському університеті права НАН України відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалаврам заочної форми навчання.
Вперше дипломи бакалавра права отримували 53 випускники Вінницького відділення Київського університету права НАН України. Ця подія стала історичною як для студентів, так і для викладачів. Два роки навчання пролетіли як один день.
   Навчання у Київському університеті права НАН України, та ще на теренах рідної вінницької землі є великим здобутком. Регіональна політика Київського вишу полягає у тому, щоб надати можливість жителям обласних центрів України отримати диплом університету, не залишаючи межі області.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України, заступник голови Союзу юристів України Юрій Ладиславович Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Випускники 2013 року пройшли фахову підготовку відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що були впроваджені у навчальний процес упродовж останнього навчального року. Було акцентовано увагу присутніх на тому, що усі напрямки діяльності університету були забезпечені належним чином і свідченням цього є відзнаки та нагороди, які ми отримали упродовж цього року. Ректор зазначив, що особлива гордість університету – відмінники навчання, які отримали дипломи з відзнакою, таких сьогодні – 9.
  Серед почесних гостей на церемонії вручення дипломів були присутні: А.Р. Лисак, заступник начальника департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації; П.Г. Білоконний, ректор Вінницького фінансово-економічного університету; М.П. Короленко, декан юридичного факультету КУП НАНУ та інші.
   Дипломи випускникам вручав ректор Ю.Л. Бошицький.
  Після завершення урочистостей випускники та професорсько-викладацький колектив зробили фотографії на згадку про цю вагому в житті кожного випускника подію.

Попереду у молодих людей, за бажанням, продовження навчання. Вони можуть здобувати фах юриста за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста чи магістра.