Підписання договору про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Київською Духовною Академією УПЦ.

17 Лютого, 2011

17 лютого 2011 року в КУП НАН України, під час міжнародної науково – практичної конференції «IV Наукові читання, присвячені пам’яті В.М. Корецького»,  ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький та ректор Київської Духовної Академії УПЦ архієпископ Бориспільський Антоній підписали договір про співробітництво між Київським університетом права НАН України та Київською Духовною Академією УПЦ.

Під час підписання договору про співпрацю, керівники установ обговорили цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів. Також сторони домовились про спільне видання Енциклопедії канонічного права.

Ця зустріч дала глибокі сподівання керівникам установ, що договір про співпрацю, сприятиме науковому та духовному зростанню молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.