Підписання договору про співпрацю з громадською організацією «Рада молодих юристів України»

3 Жовтня, 2023

Шановні колеги та здобувачі вищої освіти Київського університету права НАН України! Сьогодні, 3 жовтня 2023 року в приміщенні університету, в рамках розширення співробітництва КУП НАН України з громадськими самоврядними організаціями юридичного спрямування, було підписано меморандум про співпрацю з ГО «Рада молодих юристів України».

Предметом угоди стала співпраця сторін з метою виконання їх статутних завдань і просування спільних цінностей та пріоритетів, зокрема, сприяння творчому розвиткові студентів-правників, аспірантів, молодих вчених та інших молодих юристів, пропаганда їх наукових та інших досягнень, забезпечення участі у спільних заходах та робочих групах, сприяння розвитку юридичної науки та законодавства України, утвердження принципу верховенства права та авторитету юридичної професії в суспільстві.

Закликаємо здобувачів вищої освіти КУП НАН України та молодих вчених нашого закладу вищої освіти активно долучатися до можливостей та перспектив, які надає нам співпраця з новими партнерами. Крокуємо до перемоги разом!

Прес-Центр КУП НАНУ