Підписання меморандуму про співпрацю між студентськими самоврядувань КУП НАНУ та НН Юридичним інститутом НАУ

3 Грудня, 2016

Студентський парламент КУП НАНУ 01.12.2016 року підписав меморандум про взаємопорозуміння та співпрацю з представницьким органом студентського самоврядування Навчально-науковим Юридичним інститутом Національного авіаційного університету.

Підписання угоди співпало із Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У цей день студентська рада Навчально-наукового Юридичного інституту Національного авіаційного університету організували проведення круглого столу приуроченому до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, на якому представники студентського парламенту КУП НАНУ були присутні у якості запрошених гостей. Після виступу всіх учасників зазначеного круглого столу відбулось урочисте підписання меморандуму між представницькими органами студентського самоврядування двох ВУЗів.