Підписання меморандуму про співпрацю з Липовецькою міською радою

3 Червня, 2024

31 травня 2024 року, перебуваючи з робочим візитом на Вінниччині, в рамках профорієнтаційних заходів та з метою реалізації програми партнерства та співробітництва Київського університету права НАНУ з органами державної влади та місцевого самоврядування, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з головою Липовецької міської ради Віктором Бичковим.

Під час зустрічі були присутні керівник Вінницького науково-консультативного центру Київського університету права НАНУ Юрій Ковальчук, керівник відділу освіти Липовецької міської ради Леся Білозерова та директор Липовецького ліцею №2 – Людмила Матвієнко. Були обговорені питання щодо розвитку двостороннього співробітництва у сфері освітньої діяльності, популяризації юридичної науки і освіти, організації профорієнтаційної роботи та налагодження партнерських відносин з навчальними закладам.

Обидві сторони виявили зацікавленість у спільній діяльності, результатом чого стало підписання Меморандуму про співпрацю між КУП НАНУ та Липовецькою міською радою.

На завершення свого візиту ректор Юрій Бошицький відвідав Липовецький ліцей №2, де ознайомився з навчально-матеріальною базою та викладацьким складом ліцею.

З метою популяризації юридичної освіти в регіоні Юрій Бошицький передав для бібліотек ліцею №2 та шкіл Липовецької територіальної громади юридичну літературу.

Прес-Центр КУП НАНУ