Підписання угоди між Київським університетом права НАН України та юридичним факультетом Львівського національного університету імені І. Франка

13 Липня, 2010

6 липня 2010 року під час візиту ректора Київський університет права Національної академії наук України, професора Юрія Бошицького до Львівського національного університету імені І.Франка, відбулася зустріч з деканом юридичного факультету Андрієм Бойко, на якій було укладено договір про встановлення взаємовигідних і тривалих партнерських відносин. На зустрічі були обговорені цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і взаємне рецензування науково-дослідних робіт, дисертацій, методичних розробок, навчальних посібників, підручників, статей, звітів, спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, та інших наукових заходів, взаємний обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проекти в сфері юриспруденції.

Ця зустріч дала глибокі сподівання, щодо співпраці між даними навчальними закладами, що сприятиме науковому зростанню молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.