Підписання угоди між Київським університетом права НАН України та Волинським національним університетом імені Лесі Українки

12 Липня, 2010

05 липня 2010 року під час зустрічі ректора Київського університету права НАН України, професора Юрія Бошицького з ректором Волинського національного університету ім. Лесі Українки, професором Ігорем Коцаном було підписано партнерську угоду між Київським університетом НАН України та Волинським національним університетом ім. Лесі Українки.

Під час підписання договору про співпрацю, керівники установ обговорили цікаві та перспективні напрямки співпраці в рамках реалізації спільних науково-дослідних проектів і розробок з актуальних проблем юриспруденції, організації науково-дослідних проектів, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, організація сумісних спортивних та інших культурно-масових заходів, організація спільних виставок, експозицій та ін.

Під час підписання угоди про співпрацю

Проведена зустріч дала глибокі сподівання щодо співпраці між даними навчальними закладами, що сприятиме науковому зростанню молоді, її ерудиції та поглибленню професійних знань студентів.

Під час урочистого вручення дипломів магістрів Ю.Бошицьким на юридичному факультеті ВНУ ім.Лесі Українки