Підписання угоди про співпрацю між КУП НАНУ та Національним університетом «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

5 Червня, 2010

03 червня 2010 року делегація з представників Київського університету права НАН України ректора, професора Ю.Л. Бошицького, проректора з адміністративно-господарської роботи В.О. Бойка, голови Ради трудового колективу, завідувача кафедри підприємницького права С.І. Юшиної, начальника юридичного відділу О.В. Михайленко, керівника департаменту міжнародних наукових зв’язків Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора з конституційного права, академіка Національної академії правових наук України, завідувача кафедри державно-правових дисциплін Національного університету «Острозька академія» О.В. Скрипнюка, доктора, професора в галузі управління Мадридського університету імені Хуана Карлоса Андреса Оллеро Тассара, голови Законодавчої ради при Прем’єр-міністрові Республіки Польща, доктора, професора з конституційного права, завідувача кафедри конституційного права Вроцлавського університету Богуслава Банашак та пані Божени Банашак відвідала Національний університет «Острозька академія», де взяла участь у проведенні круглого столу «Зближення законодавства України із законодавством Європейського Союзу в сфері вищої освіти». Під час цього заходу обговорювалися проблеми впровадження європейських стандартів вищої освіти в нашій державі та пропозиції щодо перспектив розвитку вищої освіти в Україні.

Під час перебування представників Київського університету права НАН України в Національному університеті «Острозька академія» з метою сприяння розвитку вищої освіти і науки, підвищення ефективності і якості виконуваних науково-дослідних робіт, методичної, викладацької та інших видів діяльності підписано Договір про співробітництво між двома вищими навчальними закладами. Реалізація положень цієї угоди, як відмітили ректори вузів, є надзвичайно важливою та перспективною для обох сторін.

Як перший крок в напряму реалізації положень підписаного Договору, ректор КУП НАН України Ю.Л. Бошицький передав до бібліотеки Національного університету «Острозька академія» наукові видання, підготовлені професорсько-викладацьким складом КУП НАН України. Серед них індивідуальні та колективні монографії, збірники матеріалів науково-практичних конференцій, що проводилися КУП НАН України протягом навчального року, навчальні посібники, фахове видання «Часопис Київського університету права НАН України та газети «Калейдоскоп університетських подій».

Представники КУП НАН України, відзначивши особистий внесок ректора Національного університету «Острозька академія» в розбудову очолюваного ним вузу, привітали І.Д. Пасічника з присвоєнням йому почесного звання «Герой України».

Надзвичайно глибокі враження на представників КУП НАН України справила ознайомча екскурсія по університету, відвідування музею, наукової бібліотеки університету та пам’яток архітектури і культури Межиріцького монастиря.