Підписання угоди про співпрацю з Бродівською міською радою

28 Квітня, 2023

Ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький, нещодавно перебуваючи з робочим візитом в місті Броди на Львівщині, зустрівся з міським головою – паном Анатолієм Белеєм та підписав меморандум про співпрацю в сфері освіти, науки та культури між Київським університетом права НАН України та містом. Обговорили питання підвищення кваліфікації працівників ради в КУП НАНУ. Ректор передав для потреб ради юридичну літературу видану КУП НАНУ.

В ці  дні підготовка до вступної компанії є важливою справою для кожного закладу вищої освіти! Тому, за сприяння міського голови ректор КУП НАНУ мав можливість зустрітися з освітянами міста, познайомитися з провідними школами Бродів та їх учнями. Приємно констатувати, що маємо розумну, креативну молодь, яка прагне розвиватися і здобувати юридичну освіту!

Прес-Центр КУП НАНУ