Підписано Меморандум про майбутню співпрацю між Київським університетом права НАН України та Російською державною академією інтелектуальної власності

31 Травня, 2012

За ініціативи Київського університету права НАН України та з нагоди урочистостей, присвячених врученню дипломів випускникам КУП НАНУ, які відбуваються 30 травня 2012 року та 1 червня 2012 року, ректором КУП НАНУ професором Бошицьким Ю.Л., були запрошені почесні вітчизняні та зарубіжні гості, у тому числі теперішні та майбутні партнери нашого університету. Зокрема, у заході взяла участь декан юридичного факультету Російської державної академією інтелектуальної власності Єременко К.В., яка передала ректору  КУП НАНУ професору Бошицькому Ю.Л.  Меморандум про майбутню співпрацю між КУП НАНУ та РДАІВ, підписаний ректором академії професором Блізнєцом І.А.
     РДАІВ є вищим навчальним закладом, який був створений більш ніж 40 років тому. Ця освітня установа здійснює підготовку патентних робітників, розробників нової техніки, спеціалістів з реклами і маркетингу підприємств і організацій. З 1998 року проводить підготовку юристів за спеціалізацією в області правової охорони інтелектуальної власності, а з 1999 року – менеджерів організації зі спеціалізацією в сфері економіки і комерційного використання інтелектуальної власності.
     Метою меморандуму є розвиток академічної та педагогічної співпраці. Для реалізації мети меморандум передбачає співробітництво у таких напрямках, як спільні науково-дослідні проекти і розробки з актуальних проблем виховання молоді, міжнародні відносини, організація науково-дослідних проектів, координація спільних проектів за грантами та конкурсами, спільне проведення науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів, обмін студентами та викладачами тощо.
     Під час зустрічі ректора КУП НАНУ професора Бошицького Ю.Л. та декана юридичного факультет РДАІВ Єременко К.В. були обговорені конкретні напрямки співробітництва, які сторони планують розпочати вже восени 2012 року.
     Передача Меморандуму відбулась в урочистій атмосфері за участі освітян, представників юридичних кіл, ділового та державного сектору.
     Вважаємо, що укладений Меморандум має стати добрим прикладом розвитку добросусідських відносин між Україною та Росією у сфері вищої освіти та науки.