Підписано меморандум про продовження співпраці між КУП НАНУ та Академічним співтовариством Міхала Балудянского, Словаччина

19 Травня, 2014

10 травня 2014 року ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький перебуваючи з робочим візитом у Словаччині мав нагоду зустрітись із давнім партнером університету, президентом Академічного співтовариства Міхала Балудянского,  Міхалем Вархолою.

Академічне співтовариство Міхала  Балудянского досить давно плідно співпрацює  з Київським університетом права НАН України у сфері обміну інформацією в області  науково-дослідної, освітньої та культурної діяльності, а також в сфері організації  короткострокових  академічних турів  для викладачів  та студентів  університету.
     Отож, метою даної зустрічі було  підписання меморандуму про продовження даної співпраці.

В підтвердження цього, уже найближчим часом в рамках програми академічного туризму  відбудеться навчально-пізнавальна поїздка «Місцями життєвого шляху М. Балудянского» до Словаччини, Угорщини та Австрії.

КУП НАНУ