Підписано Меморандум про співпрацю між КУП НАН України та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича

31 Жовтня, 2023

27 жовтня 2023 року  відбулася зустріч ректора Київського університету права Національної академії наук України Юрія Бошицького з ректором Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Романом Петришиним.

Під час зустрічі були обговорені питання співробітництва між університетами щодо реалізації політики у сфері освітньої діяльності, а саме навчально-методичній, науково-дослідній, організаційній, культурній та правовій. Ректори домовилися про поліпшення якості підготовки фахівців у галузі права, популяризацію юридичної освіти, організації профорієнтаційної роботи та підвищення ефективності викладацької діяльності.

Також очільники вишів обговорили низку труднощів та викликів, які виникли через пандемію та напад Росії, поділилися власними міркуваннями та шляхами розв’язання цих проблем, а також поділилися досвідом навчання студентів у нових умовах. Наостанок відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між університетами.

Київський університет права Національної академії наук України завжди відкритий до нових співпраць!

Прес-Центр КУП НАНУ