Підписано Меморандум про співпрацю між КУП НАНУ та Департаментом гуманітарної політики Вінницької ОВА

26 Серпня, 2023

18 серпня 2023 року в рамках робочого візиту ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького до Вінницького науково-консультативного центру КУП НАНУ було підписано Меморандум про співпрацю з директором Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОВА Володимиром Буняком.

Меморандум передбачає реалізацію освітніх, інформаційних, наукових, культурних та інших проєктів із залученням закладів освіти Вінниччини.

Незважаючи на складні часи в Україні, Київський університет права НАН України продовжує проводити відповідну роботу щодо пошуку та налагодження партнерських відносин з органами влади та органами місцевого самоврядування, навчальними закладами.

Так, протягом останнього часу керівником КУП НАНУ підписано угоди про співпрацю з органами влади Вінниччини, а саме з головою Вінницькою районної державної адміністрації Віталієм Урзіком, головою Хмільницької районної державної адміністрації Кузнецом Богданом, начальником комунального підприємства “Муніципальна варта” Вінницької міської ради Чигуром Віталієм, що вказує про підтримку владою структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниці, зацікавленість у співпраці та діловому підході щодо вирішення ряду питань, які мають спільний фаховий інтерес.

Під час підписання Меморандуму був присутній завідувач Вінницького науково-консультативного центру КУП НАН України Юрій Ковальчук.

Прес-Центр КУП НАНУ