Підписано Меморандум про співпрацю між КУП НАНУ та Хустською міською радою

17 Червня, 2024

14 червня 2024 року під час робочої поїздки до Закарпатської області, ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Бошицький зустрівся та провів переговори з виконуючим обов’язки голови Хустської міської ради Василем Губалем. Мета зустрічі – реалізація програми партнерства та співробітництва Київського університету права НАН України з органами державної влади та місцевого самоврядування в рамках профорієнтаційних заходів.

До складу Хустської територіальної міської громади входить 28 населених пункти з 27 закладами загальної середньої освіти. Громада також багата культурними установами, серед яких: «Хустська міська бібліотека», «Хустська міська картинна галерея», музеї, школи мистецтв, Закарпатський обласний театр драми та комедії тощо.

Під час переговорів, в яких також приймав участь проректор з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Іван Кайло, було розглянуто ряд важливих питань щодо розвитку двостороннього співробітництва у сферах наукової і освітньої діяльності, поліпшення якості підготовки фахівців у галузі права, популяризації юридичної науки і освіти, організації профорієнтаційної роботи, та налагодження партнерських відносин з навчальними закладами..

Основні напрямки Меморандуму: сприяння залученню студентської молоді до участі у громадському житті і розвитку Хустської міської територіальної громади; сприяння розвитку здібностей і обдарувань молоді, формуванню інтелектуального потенціалу нації згідно із Законом України «Про освіту»; сприяння в реалізації молодіжних ініціатив та молодіжних громадських проєктів; надання безоплатної правничої допомоги соціально-вразливим верствам населення.

На запрошення керівника творчого об’єднання «Митець Верховини» Валерія Дьордяка ректор Юрій Бошицький та проректор Іван Кайло відвідали «Хустську міську картинну галерею» де відбулося відкриття звітної виставки, з метою запрошення митців до участі у виставках Київського університету права НАН України, які проходять в рамках багаторічного проєкту КУП НАНУ – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!

Прес-Центр КУП НАНУ