Підписано меморандум про співпрацю між КУП НАНУ та Повітовим музеєм Сату Маре, Румунія

2 Червня, 2014

21 травня 2014 року на запрошення Лівіу Марти, генерального директора Повітового музею Сату Маре (Румунія), ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький з робочим візитом відвідав вищезазначений заклад.
   Метою зустрічі було обговорення  довготривалих відносин  та взаємовигідної співпраці між КУП НАНУ та Повітовим музеєм Сату Маре, Румунія.

В рамках даного меморандуму передбачається проведення спільних  наукових досліджень, організація міжнародних конференцій, семінарів, виставок, а також спільна організації короткострокових академічних турів  для викладачів та студентів університету, для того, щоб останні мали нагоду побачити серію об’єктів культурної спадщини реставрованих у лабораторії сатумарського музею. Також, директор музею Лівіу Марта зазначив: “Співпраця між двома країнами має за мету дослідження та збереження культурної спадщини. Це надзвичайно важливий проект. Співпраця з Україною, яка є частиною проекту є дуже доброю з огляду на те, що ми говоримо тут про загальні цінності пов’язані з культурною спадщиною”.

На завершення, ректор Юрій Бошицький запросив іноземних колег відвідати Київський університет права НАН України для  ознайомлення з діяльністю  нашого навчального закладу та початку реалізації  питань спільної співпраці.