Підписано меморандум про співпрацю між Київським університетом права КУП НАНУ та Рівненським будинком дитини

14 Лютого, 2013

Активісти Рівненського інституту Київського університету права неодноразово організовували благодійні заходи для соціально незахищених дітей та дітей-сиріт. Останній похід до маленьких вихованців Рівненського будинку дитини дозволив зрозуміти, що допомога дітям-сиротам потрібна постійно. І зазвичай  це не матеріальна підтримка, а увага й турбота. Як наслідок – підписано меморандум про системну співпрацю між Київським університетом права НАН України та Комунальним закладом «Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини» Рівненської обласної ради.
     Урочисте підписання відбулось під час перебування у Рівненському інституті КУП НАНУ проф. Н.І. Карпачової та м-ра Сімона Маттейссена. Київський університет права НАНУ представляв ректор Ю. Бошицький, дитячий будинок – заступник головного лікаря О. Антоневич.

Відповідно до підписаного меморандуму, студенти Рівненського інституту КУП НАНУ проводитимуть розважальні заходи для вихованців будинку дитини, організовуватимуть благодійні акції та  поїздки з метою соціалізації дітей.
      Подібні заходи є надзвичайно корисними і для студентів, бо роблять їх світ добрішим і гуманнішим.

Радник ректора
Віта Грицюк