Підписано меморандум про співпрацю між Київським університетом права НАНУ та Пустомитівською міською радою

18 Липня, 2024

18.07.2024 відбулася зустріч ректора Київського університету права НАНУ професора Юрія Бошицького з міським головою Олегом Серняком. Також до зустрічі долучилися заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Пелехатий, заступниця начальниці Відділу освіти Пустомитівської міської ради Надія Плебанська та керівник Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ (м. Львів) Юрій Цица.

Під час зустрічі обговорювалися перспективи подальшої співпраці між університетом та Пустомитівською громадою.

Юрій Бошицький детально розповів про Київський університет права НАНУ, який є одним із найавторитетніших провідних навчальних закладів України та єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України, його історію, досягнення, напрямки навчання. Для громади ректор університету передав у подарунок фахову юридичну літературу.

Детально зупинилися на перспективних напрямках співпраці, які включатимуть проведення спільних заходів з правової просвіти населення, функціонування безкоштовної «Юридичної клініки» для населення, тісну взаємодію із закладами освіти, зокрема у профільному навчанні, профорієнтації молоді, розробці та реалізації освітніх програм та проєктів при потребі.

Міський голова подякував ректорові за візит до громади та висловив готовність до плідної співпраці. Ця зустріч стала важливим кроком до побудови міцних зв’язків між університетом і громадою, адже по закінченні зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між Пустомитівською міською радою та Київським університетом права НАНУ.

Впевнені, що спільна робота сприятиме популяризації галузі права у нашій громаді, підвищенню правової грамотності населення, а також створенню кращих умов для навчання та розвитку молоді.

Прес-Центр КУП НАНУ