Підписано меморандум про співпрацю з консалтинговою компанією Словаччини

14 Січня, 2014

На початку січня  ректор Київського університету права  НАН України, професор Юрій Бошицький перебував з робочим візитом  у Словаччині де мав ряд зустрічей з представниками словацьких установ.
     Керівник консалтингової фірми EDUCA Вільям Вісокай звернувся до ректора з пропозицією  співпраці в рамках проекту «СУПЕР/Словацька та Українська Платформа Європейських Відносин». Цей проект підготовлений  як частина заявки для його фінансування в рамках програми і задачі СВС01 SK08 Прикордонна співпраця», яка підтримується Європейською економічною зоною, Норвежським фінансовим механізмом и Державним бюджетом Словацької Республіки.

Мета проекту в тому, щоб створити платформу, місія якої полягає в об’єднанні двох народів, словацького та українського, які живуть по обидві сторони кордону. Дана платформа спрямована на об’єднання індивідуальних людей, груп людей, інститутів із різних прошарків суспільства.
     В результаті переговорів було підписано  Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та консалтинговою фірмою EDUCA, Словаччина.

Під час зустрічі обговорювались також перспективні ідеї спільної співпраці в майбутньому.

Референт ректора
Сарських О.П.