Підписано меморандум про співпрацю з Міжнародним інститутом підприємництва і права у Празі (Чехія)

24 Березня, 2011

Нещодавно ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л.Бошицький відвідав Міжнародний інститут підприємництва і права у Празі, в якості почесного гостя, з метою налагодження контактів та партнерських відносин.

Міжнародний інститут підприємництва і права у Празі є одним з найавторитетніших інститутів Європи, освітні програми якого спрямовані на підготовку висококваліфікованих спеціалістів у сфері комерції, менеджменту, юриспруденції та відповідають вимогам Болонського освітнього процесу Європейського Союзу.

Розвиток співпраці в західноєвропейському напрямку є одним з першочергових приорітетів КУП НАНУ. Керівництво МІПП у Празі в особі ректора МІПП у Празі професора Франтішека Йирасека, проректора МІПП у Празі Йозефа Юрковського та директор видавництва «Брана», голови ради директорів МІПП Зденека Долезал,  висловило зацікавленість у науковій співпраці з КУП НАНУ.

Під час зустрічі були проведені переговори про взаємовигідні відносини у сфері освіти і науки. У результаті переговорів відбулося підписання Меморандуму про майбутню співпрацю між Київським університетом права Національної академії наук України та Міжнародним інститутом підприємництва і права.

Головними цілями підписання цього документу між навчальними закладами є:

•    забезпечення обміну інформацією в області науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності в рамках навчально-наукового процесу, а також в області обміну інформацією та проведення постійного обговорення проблемних питань, які виникають у галузі освіти;

•    обмін досвідом у напрямку навчання студентів, а також обмін навчальними програмами та досвідом у використанні сучасних методик викладання;

•    поширення інформації, результатів наукових досліджень, освіти та досвіду, а також обмін темами, що становлять спільний інтерес, шляхом публікації статей у фахових виданнях.

Візитівка міста Прага

Прагу недаремно називають серцем Європи. Вона не схожа ні на одне місто світу. Прага є визнаним центром вищої освіти в Чехії і всієї Східної Європи.

Тільки Прага є унікальним місцем зосередження прекрасних архітектурних пам’ятників, готичних замків і обороних  споруд, вузьких звивистих вуличок і величезних площ, викладених бруківкою. Не варто забувати і про дивні природні ландшафти чеської столиці і її околиць. Навіть найдосвідченіший турист знайде в Празі щось цікаве для себе.

Той, хто хоч раз побував у цьому дивовижному місті, назавжди залишиться зачарованим його красою, поєднанням вічної юності з життєвим досвідом мудрої людини. Адже мало яке місто може зрівнятися із богемською столицею за кількістю історико-архітектурних пам’яток, романтичних історій та оповідок, пов’язаних з історією цього «кам’яного серця Європи».